PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Off Road Club DDZ 4x4 ... oferta

Oferta

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm i instytucji, ale również do grup ludzi, którym taki sposób spędzania wolnego czasu sprawia frajdę.

Współpracując z firmą "eMKa" zajmujemy się organizowaniem spotkań integracyjnych, podczas których będziecie mieli okazję "posmakować błota” - czyli poznać uroki jazdy samochodami 4x4. Wieczory natomiast spędzać możecie albo przy grillu i ognisku albo w "sali balowej”  pląsając w dowolnie przez Was wybranych rytmach.

Jeśli trawersy, zjazdy, podjazdy i błoto wlewające się do butów będą dla Was zbyt "mało wyczerpujące” chętnie zorganizujemy biegi na orientację po zboczach Gór Sowich, wg starej, dobrej harcerskiej szkoły. Na pewno kilogram igieł sosnowych za kołnierzem i nogi "uchodzone do kolan” w poszukiwaniu kolejnych punktów trasy sprawią że sny Wasze będą piękne ;)

Dla grup do 20 osób zazwyczaj tego typu imprezy organizujemy w pensjonacie "Borsuk” w Rzeczce http://www.borsuk1.republika.pl , ale jesteśmy oczywiście otwarci na Wasze propozycje zarówno co do lokalizacji imprezy jaki i jej programu.

Jeśli staliście się szczęśliwymi posiadaczami pojazdu 4x4 - zapraszamy na spotkanie w terenie, gdzie pokażemy Wam "czym to się je?”. Zapewniamy, że Wasze nowe nabytki mogą więcej niż Wam się wydaje ;) Wyjaśnimy na czym polega technika jazdy w terenie, jak pokonywać przeszkody i co do czego służy w Waszym autku (instrukcje obsługi naprawdę nie są kompletne)

Zapraszamy!